مهدی ناظری مدال نقره مسابقه عکس ۲۰۱۵ ترکیه را کسب کرد

2

3-uluslararasi-fotograf-yarismasi

 

مهدی ناظری عکاس جوان هرمزگانی موفق به دریافت مدال نقره فیاپ در بخش خلاقانه سومین مسابقه عکس AFAD  | (Adana Fotoğraf Amatörleri Derneği) کشور ترکیه شد.

این جشنواره زیر نظر فدراسیون بین‌المللی هنر عکاسی فیاپ و فدراسیون عکاسی ترکیه در چهار بخش موضوع آزاد رنگی، موضوع آزاد تک‌رنگ، عکس‌های چاپ‌شده با موضوع آزاد و خلاقانه برگزار می‌شود.

ناظری که در دو بخش این جشنواره شرکت کرده بود، توانست با عکسی با عنوان تله‌ی زندگی موفق به دریافت مدال نقره فیاپ در بخش عکاسی خلاقانه و برگزیده شدن پنج عکس در این جشنواره شود.

این عکاس عضو انجمن عکاسان هرمزگان که اغلب فعالیتش درزمینه‌ی شرکت در مسابقات بین‌المللی عکاسی است، در سال جاری میلادی موفق به دریافت دو مدال برنز در مسابقات TOWER CIRCUIT 2015 و ALEKSINAC CIRCUIT 2015 شده بود و این سومین موفقیت وی در سال‌جاری است.

 

13940707000625_PhotoL

 

مهدی ناظری متولد ۱۳۶۷ در شهر بندرعباس است، او عکاسی را در اواخر سال ۹۱ به صورت خود‌آموخته شروع کرده و عکاسی مستند اجتماعی و ویرایش خلاقانه (فرای واقعیت) علاقمند است. عکس‌های مهدی ناظری تا‌کنون در بیشتر از ۲۰ جشنواره بین‌المللی در ۱۰ کشور مختلف دنیا برگزیده شده است.

او در نمایشگاه‌های گروهی متعددی شرکت کرده که مهم‌ترین آنها عبارت از سومین نمایشگاه گروهی گالری حرفه‌ای عکس ایران، وان پیکس (خانه هنرمندان ایران) سال ۹۳، سومین دوره هنر برای صلح (فرهنگسرای نیاوران) سال ۹۴، دریای پارس (فرهنگسرای طوبی بندرعباس) ۹۴ و جوان‌تر از زندگی (گالری شیرین) سال ۹۴ است.

2 دیدگاه

Comments are closed.