کتاب راهنمای فتوشاپ برای عکاسان دیجیتال

0

photoshop_cc

  کتاب آموزشی راهنمای فتوشاپ برای عکاسان دیجیتال اثری از مدرس نامدار و بین‌المللی فتوشاپ اسکات کلبی است که با ترجمه‌ی صادق طاهری از عکاسان هرمزگانی توسط نشر پشوتن منتشر شده است.

چاپ نخست این کتاب دو جلدی در قطع رحلی شامل ۴۸۴ صفحهٔ رنگی در تیراژ ۲۰۰۰ نسخه به قیمت ۹۹ هزار تومان منتشر شده است. فهرست کامل مطالب این دو جلد را می‌توانید به صورت فایل PDF از این لینک دانلود کنید.

علاقمندان می‌توانند این کتاب را تا پایان اردیبهشت ۹۴ با ۱۰ درصد تخفیف و همچنین امکان ارسال رایگان به سراسر کشور از فروشگاه اینترنتی «سایت عکاسی» خریداری کنند. برای کسب اطلاعات بیشتر در این مورد می‌توانید به این لینک مراجعه یا با شماره تلفن ۸۸۳۲۵۰۶۸ در تهران تماس بگیرید.
اسکات کلبی (متولد ۱۹۶۰ در فلوریدای آمریکا) رئیس و موسس انجمن کاربران حرفه‌ای فتوشاپ (NAPP)، مدیرآموزش تور سمیناری Photoshop و اکسپوی جهانی فتوشاپ، عکاس، سردبیر و ناشر مجلاتی چون Photoshop User و Light It در آمریکاست. او از سال ۹۳ میلادی در زمینهٔ آموزش فتوشاپ کارگاه‌ها و نشست‌های بسیاری در سراسر جهان برپا کرده و یکی از شناخته‌شده‌ترین مدرسان جهان در زمینهٔ آموزش نرم‌افزار‌های ویرایش عکس به ویژه فتوشاپ به شمار می‌رود.
این کتاب نه تنها برای علاقه‌مندان عکاسی بلکه برای دوستداران فیلم هم جذاب خواهد بود. چرا که کتاب شامل آموزش کار با جدیدترین نسخهٔ نرم‌افزار فتوشاپ یعنی Photoshop CC است که امکان ویرایش فیلم هم به فتوشاپ اضافه شده است. ویژگی‌های جدیدی در نسخهٔ CC اضافه شده است که در نوع خود انقلابی در عکاسی دیجیتال و پردازش عکس محسوب می‌شوند.
به عنوان نمونه کاربران می‌توانند تنظیمات و فیلترهایی را که تاکنون روی عکس اعمال می‌کردند، روی فیلم هم اعمال کنند. در واقع فیلم را همانند یک عکس می‌توان وارد روند کاری دیجیتال کرد. به عبارت دیگر، حالا عکاسان می‌توانند به راحتی ویرایش یک عکس، فیلم و کلیپ را هم ویرایش و تدوین کنند، که برای عکاسان تبلیغاتی و آتلیه‌ای بسیار جالب توجه خواهد بود.