پذیرفته‌شدگان سومین جشن عکس هرمزگان

8

 هیات انتخاب و داوری سومین جشن عکس هرمزگان آقایان حامد نوری، کاوه بغدادچی، صمد قربان‌زاده، روح‌اله بلوچی و حسام‌الدین انصاریان پس از بازبینی عکس‌های ارسال شده، در مجموع ۵۲ اثر از ۲۸ عکاس را جهت حضور در نمایشگاه سومین جشن عکس هرمزگان انتخاب نمودند. در مراسم اختتامیه به ۳ عکاس برگزیده از بین عکاسان پذیرفته‌شده، کمک‌هزینه برگزاری نمایشگاه عکس انفرادی اهدا خواهد شد.

اسامی‌پذیرفته‌شدگان و تعداد عکس‌های پذیرفته شده به شرح زیر می‌باشد:

بخش آزاد (تک عکس)

فرحناز پوراسماعیل‌زاده رفسنجانی ، محمدجواد رسا (۲عکس) ،  فرشید دریانوس (۲عکس) ، مهسا پروین (۲عکس) ، سیدعلی‌هاشمی‌(۲عکس) امیر غنی‌زاده ، شیدا نعیمی‌(۲عکس) ، احسان رنجبری کلیبی (۲عکس) ، محمد بارکار (۳عکس) ، یوسف حیدری ترکمانی (۲عکس) ، الهام افرون‌تن (۳عکس) ، مهدی نهنگ، مریم عباس‌زاده (۳عکس) ، افسون زارعی ، ادریس سعیدی ، یوسف باقری (۳عکس) ، سمیرا پورکهندلی (۳عکس) ، محمد بشیریان‌زاده ، زهرا باسره ، سهیل ارجمند ، امیررضا دهقانی، میثم بلوری ، ساغر لشکری ، کیومرث خوش‌صفت ، حامد توکلی‌پور (۲عکس) ، علیرضا معماریانی (۲عکس) ، سبحان جامه‌دار (۲عکس)

بخش بندرعباس (مجموعه عکس)

حسین پیغامی‌قراملکی، شیدا نعیمی، مهدی نهنگ، محمد بشیریان‌زاده، ساغر لشکری

سومین جشن عکس هرمزگان توسط انجمن عکاسان هرمزگان با مشارکت سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری بندرعباس از ۶  تا ۱۲ دی ماه در بندرعباس برگزار می‌شود. در این برنامه علاوه بر نمایشگاه منتخب عکس‌های اعضای انجمن، گرامی‌داشت منصور نعیمی‌هنرمند پیشگام‌ هرمزگانی، نشست‌ها و کارگاه‌های آموزشی نیز برگزار می‌شود.

8 دیدگاه

 1. دوستان خسته نباشی ببخشید در تک عکس‌ها معلوم نیست چطوری نوشته شده یک تعداد نام نوشتی در آخر ۲ عکس زدی در کنار یک نام و یک نام نوشته شده ۲عکس در کنارش

 2. به جای انتخاب چند عکس مربوط به یک نفر بهتر بود از هر نفر افراد شرکت کننده یک عکس که از نظر داوران بهترین بود انتخاب میشد

  • سلام
   در دوره‌ی اول جشن عکس، همین شرایط ایجاد شد که از هر عکاس یک عکس به انتخاب خود عکاس راه یابد. اما از بازخوردهای نمایشگاه شامل بازدیدکنندگان و نیز عکاسان مشخص بود که با این روال سطح کیفی نمایشگاه پایین می‌آید. از این جهت تصمیم بر این شد که جهت بالا بردن سطح کیفی نمایشگاه، آثار بر اساس نظر داوران انتخاب شود.

 3. با سلام و خسته نباشید خدمت دوستان عزیز.
  تبریک به همه عزیزان. و به امید موفقیت .
  انشالله این جشن عکس همه ساله تداوم داشته باشه و هر سال از سال قبل بهتر باشه.

 4. با درود و سپاس به برگزارکنندگان و اعضاء محترم انجمن وآرزوی پیروزی برای تک تک شرکت کنندگان و به امید استقبال شهروندان عزیز از این اتفاق مهم فرهنگی.

Comments are closed.