انتخابات هیات‌مدیره انجمن عکاسان هرمزگان

0

Entekhabat-Anjoman-slide

انتخابات دومین دوره هیات‌مدیره و بازرس انجمن عکاسان هرمزگان، آذر ماه ۹۳ برگزار می‌شود.

با گذشت دو سال پس از برگزاری دوره‌ی قبلی انتخابات، مدت فعالیت هیات‌مدیره‌ی انجمن رو به پایان است و می‌بایست مقدمات برگزاری انتخابات دومین دوره هیات‌مدیره و بازرس انجمن فراهم شود.

طبق اساسنامه‌ی انجمن، هیات‌مدیره برآمده از جامعه‌ی عکاسی هرمزگان است و باید حافظ منافع کلیت جامعه‌ی عکاسی استان باشد، در جهت تحقق اهداف اساسنامه قدم بردارد و نگاهی فراگیر به همه‌ی گرایش‌های عکاسی داشته باشد.

در انتخابات انجمن، با تشکیل مجمع عمومی‌و با رای اکثریت اعضا، پنج نفر به عنوان عضو اصلی و دو عضو علی‌البدل و یک بازرس اصلی و یک بازرس علی‌البدل انتخاب خواهند بود.

از این رو از همه‌ی کسانی که مایل هستند یاری‌گر انجمن در پیشبرد اهدافش باشد، دعوت می‌شود با حضور و ثبت‌نام در این دوره از انتخابات کاندیدا شوند.

شرایط  کاندیداهای عضویت در هیات مدیره و بازرس طبق ماده ۱۶ اساسنامه‌ی انجمن عکاسان هرمزگان:

  • حداقل ۲ سال عضویت در انجمن
  • حداقل ۲۵ سال سن
  • حداقل ۵ سال فعالیت مستمر عکاسی یا تحصیلات مرتبط با هنر عکاسی از مقطع دیپلم به بالا یا مدرک لیسانس در هر رشته‌ای.

متقاضیانی که واجد شرایط بالا هستند می‌توانند تا پایان روز ۲۹ آبان ماه ۹۳ با مراجعه به دفتر انجمن، فرم تقاضای ثبت‌نام را تکمیل و پس از امضا به دبیرخانه‌ی انجمن تحویل داده و رسید آن را دریافت کنند.

پس از بررسی فرم‌های تقاضای کاندیداتوری و تأیید مطابقت آن با مقررات اساسنامه‌ی انجمن، نام کاندیداها در وب سایت اعلام شده و به هر کاندیدای هیات‌مدیره فضایی یکسان جهت تبلیغات اختصاص داده خواهد شد.

نکات مهم

  • تاریخ تحویل کتبی تقاضای نامزدی برای انتخاب هیأت‌مدیره و بازرس تمدید نمی‌شود.
  • روز مجمع عمومی‌و رأی‌گیری کسی نمی‌تواند اعلام نامزدی کند.
  • برای کاندیداتوری و نیز رای دادن در روز مجمع، پرداخت حق عضویت کامل لازم است.
  • هر عضو می‌تواند فقط به یک نفر وکالت رأی بدهد.