مسئولان جشنواره اردی بهشت نباید به سطح فعلی اکتفا کنند

0
داور بخش عکس جشنواره اردیبهشت هرمزگان گفت: مسئولان جشنواره اردی بهشت نباید به سطح فعلی اکتفا کنند، بلکه باید به فکر افزایش کیفی هرچه بیشتر جشنواره باشند.
گوهر دشتی در گفتگو با خبرنگار کمیته اطلاع رسانی جشنواره ملی عکس  اردیبهشت هرمزگان، بیان داشت: خوشبختانه بخش عکس جشنواره اردیبهشت از کیفیت مناسبی برخوردار است اما با برگزاری کارگاه‌های آموزشی بیشتر این جشنواره در مسیر حرفه ای تری قرار می‌گیرد.
وی ادامه داد: عکاسی یک رشته دانشگاهی است و افرادی که در این زمینه فعالیت می‌کنند باید مطالعات لازم را در این خصوص داشته باشند و یا در دوره‌های آموزشی شرکت کنند.
داور بخش خلاقانه جشنواره عکس اردیبهشت در خصوص آثار این بخش گفت: آثار ارسال شده به این بخش را در مجموع خوب ارزیابی می‌کنم اما دارای ضعفهایی بود که می‌توان با آموزش بیشتر آنها را رفع کرد.
دشتی افزود: یکی از مشکلات عکاسان در بخش خلاقانه انتخاب ایده‌های خوب برای عکاسی بود که این مسئله را در کارگاه آموزشی خود نیز به عکاسان گوش زد کردم.
وی بر افزایش سطح برگزاری جشنواره اردیبهشت تاکید کرد و اظهار داشت: خوشبختانه جشنواره اردیبهشت تا کنون رشد خوبی داشته اما نباید به سطح فعلی اکتفا کند بلکه باید مسئولان برگزاری آن برنامه‌های بلند مدتی را برای این جشنواره طراحی کنند.