علاقمندی مردم به هنر عکاسی افزایش یافته است

0
عکاس هرمزگانی حاضر در جشنواره اردیبهشت گفت: خوشبختانه در حال حاضر دید مردم نسبت به عکاسی بازتر شده و علاقمندان این رشته هنری روز به روز افزایش می‌یابند.
فرحناز پوراسماعیلی زاده در گفتگو با خبرنگار کمیته اطلاع رسانی جشنواره ملی عکس  اردیبهشت هرمزگان، اقدامات انجمن عکاسان هرمزگان را در افزیش سطح کیفی عکاسان هرمزگانی موثر دانست و افزود: خوشبختانه نسبت به سال گذشته حضور عکاسان هرمزگانی در مرحله نهایی جشنواره عکس اردیبهشت بسیار چشمگیر بوده و که این موفقیت با اقدامات مناسب انجمن عکاسان هرمزگان در زمینه فعالیتهای آموزشی عکاسی به دست آمده است.
وی ادامه داد: عکاسان هرمزگانی نباید به جایگاه فعلی خود اکتفا کنند و باید با مطالعات بیشتر به دنبال دست یابی به جایگاههای بالاتری در عکاسی کشور باشند.
این عکاس هرمزگانی با اشاره به آشنایی بیشتر مردم با رشته عکاسی نسبت به گذشته، اظهار داشت: خوشبختانه در حال حاضر دید مردم نسبت به عکاسی بازتر شده و علاقه مندان این رشته هنری روز به روز افزایش می‌یابند.
پور اسماعیلی زاده در خصوص آثار خود در هفتمین جشنواره اردیبهشت گفت: امسال چهار اثر من، یک اثر در بخش خلاقانه و سه اثر در بخش مستند به مرحله نهایی جشنواره راه یافته اند و از این نظر در میان عکاسان هرمزگانی بیشترین آثار از من به مرحله نهایی راه یافته است.