داوری درباره عملکرد انجمن را به مردم بسپاریم

0

رئیس انجمن عکاسان هرمزگان گفت: ما باید با دوری از دعواها داوری در خصوص عملکرد انجمن عکاسان و وضعیت عکاسی هرمزگان را به مردم بسپاریم.

به گزارش کمیته اطلاع رسانی جشنواره ملی عکس اردی بهشت هرمزگان، حسام الدین انصاریان پنجشنبه شب در مراسم اختتامیه هفتمین جشنواره ملی فیلم و عکس اردی بهشت هرمزگان، این جشنواره را متعلق به تمامی‌هنرمندان هرمزگانی دانست و افزود: جوانان هرمزگانی با برگزاری بسیار خوب جشنواره اردیبهشت ثابت کردند از توانایی بسیار بالایی برای برگزاری جشنواره‌های فرهنگی و هنری برخوردار هستند.

وی در ادامه بر پیشرفت عکاسان هرمزگانی طی سالهای اخیر تاکید کرد و بیان داشت: برخی دوستان باید منصف باشند و با کنار گذاشتن لجبازی‌ها اجازه دهند تا شیرینی پیشرفت عکاسان هرمزگانی به خوبی در این استان چشیده شود.

رئیس انجمن عکاسان هرمزگان تاکید کرد: ما باید برخی دعواهای خود را کنار گذاشته و مشکلات خود را با گفتمان رفع کنیم و همچنین به پیشرفتهای عکاسان هرمزگانی طی سالهای اخیر توجه داشته باشیم.

انصاریان افزود: مردم بهترین قضاوت کنندگان در خصوص عملکردها هستند و ما باید با دوری از دعواها داوری در خصوص عملکرد انجمن عکاسان و وضعیت عکاسی هرمزگان را به مردم بسپاریم.