آموزش‌های علمی‌عکاسان هرمزگانی مورد توجه بیشتری قرار بگیرد

0
داور بخش عکس جشنواره اردی‌بهشت هرمزگان خواستار توجه بیشتر به آموزش و مطالعات علمی‌عکاسان هرمزگانی شد.
پیمان هوشمندزاده در گفتگو با خبرنگار کمیته اطلاع‌رسانی هفتمین جشنواره ملی عکس اردی‌بهشت هرمزگان، سطح کیفی بخش عکس جشنواره را بسیار خوب توصیف کرد و افزود: برگزاری این جشنواره در استان هرمزگان اتفاق بسیار مهمی‌محسوب می‌شود و خوشبختانه این جشنواره تا کنون در سطح کیفی مطلوبی برگزار شده است.
وی ادامه داد: تداوم در برگزاری یک جشنواره بسیار مهم است و همین تداوم در برگزاری موجب ارتقای سطح کیفی جشنواره اردی بهشت و حضور برترین عکاسان کشور در آن شده است.
داور بخش عکسهای مستند جشنواره اردی بهشت افزود: من در گذشته با عکاسان هرمزگانی آشنایی نداشتم اما در حال حاضر با دیدن آثار عکاسان هرمزگانی متوجه وجود استعدادهای بسیار خوب در زمینه عکاسی در استان هرمزگان شده ام.
هوشمندزاده در ادامه بر لزوم توجه به آموزشهای علمی‌و مطالعات عکاسان تاکید کرد و اظهار داشت: برگزار کنندگان این جشنواره باید نسبت به آموزش عکاسان هرمزگانی توجه خاصی داشته باشند و عکاسان هرمزگانی نیز باید با مطالعات تخصصی سطح علمی‌کار خود را افزایش دهند.

وی در خصوص داوری‌های صورت گرفته در جشنواره گفت: با توجه به حجم زیاد عکس‌های بخش مستند اما داوری‌ها به خوبی انجام شد، اما برخی از عکاسان که آثار مرتبط با بخش خلاقه داشتند، آثار خود را به بخش مستند ارسال کرده بودند که باید عکاسان توجه بیشتری را در این خصوص داشته باشند.