فراخوان چهارمین دوره مسابقه عکس شوکا

0

 

۱- موضوع مسابقه «اتاق تلویزیون» با نگاه مستند.
۲- عکس‌ها اعم از آنالوگ یا دیجیتال باید چاپ شده ارایه شود.
۳- هر عکاس می‌تواند حداکثر با ۵ عکس در این مسابقه شرکت کند.
۴- قطع عکس‌ها ۳۰×۲۰ سانتی‌متر خواهد بود.
۵- عکس‌ها نباید پاسپارتو یا قاب شده ارسال شوند.
۶- مهلت ارسال تا ۱۵ اردیبهشت ماه ۱۳۹۱ خواهد بود.
۷- لازم است عکاسان مشخصات خود را که شامل نام و نام خانوادگی، تاریخ تولد، نشانی پستی و شماره تماس است را در پشت فیش بانکی به مبلغ هفت هزار تومان به شماره حساب ۲۱۹۲۴۳۰۱۴ بانک تجارت شعبه گاندی جنوبی کد ۲۱۹۰ به نام یارعلی پورمقدم، یادداشت و به همراه عکس‌ها بفرستند. (دریافت این مبلغ پس از کسر هزینه‌ها بین برندگان تقسیم خواهد شد تا به این ضرورت پاسخ داده شود که عکاسان می‌توانند خود حامی‌جشنواره ‌های خود باشند.)
۸- این مسابقه دو برنده خواهد داشت و وجوه ارسالی پس از کسر هزینه‌های برگزاری به نسبت ۶۰ % و ۴۰ % بین برگزیدگان اول و دوم تقسیم خواهد شد.
۹- برگزارکننده ‌‌نهایت دقت را برای حفظ آثار ارسالی به عمل خواهد آورد ولی هیچ مسئولیتی در قبال آسیب‌های ناشی از ارسال را نمی‌پذیرد.
۱۰- برگزارکننده حق استفاده از عکس‌های منتخب را برای فروش، چاپ و انتشار در کتاب‌ها یا نشریات مربوط به خود و برگزاری نمایشگاه با ذکر نام عکاس محفوظ داشته و هرگونه درآمد حاصل از آن را با رعایت تعرفه برگزارکننده به صاحب عکس پرداخت خواهد کرد.
۱۱- تصمیم گیری در موارد پیش بینی نشده به عهده برگزارکننده است.
۱۲- ارسال عکس برای این مسابقه به معنای پذیرش مقررات آن است.
۱۳- ارسال عکس از نظر برگزارکننده به معنای اعلام مالکیت اثر از سوی ارسال کننده است، درصورت اثبات خلاف آن مسئولیتی متوجه برگزارکننده نیست.
۱۴- مراسم افتتاحیه و اهدای جوایز خرداد ماه سال ۱۳۹۱ در تالار بتهوون خانه هنرمندان ایران برگزار و عکس‌های برگزیده به مدت یک هفته در همین مجموعه به نمایش در خواهد آمد.
۱۵- عکس‌های ارسالی تا یک ماه بعد از اعلام برندگان در کافه شوکا نگهداری خواهد شد و پس از پایان زمان مقرر برگزارکننده هیچگونه مسئولیتی در قبال استرداد عکس‌های باقی مانده نخواهد داشت.

 جایزه بخش ویژه: این بخش تحت عنوان «بهمن جلالی» منفردا توسط سرکار خانم رعنا جوادی (همسر بهمن جلالی و عکاس) داوری خواهد شد و برنده آن یک عکس از آثار بهمن جلالی را دریافت خواهد کرد.

هیئت داوران: بهرام دبیری (نقاش)، محمدرضا صفدری (نویسنده)، پیمان هوشمند‌زاده (عکاس)
جایزه نفر اول: تندیس آهوی مازنی به علاوه ۶۰ % وجوه ارسالی جایزه نفر دوم: لوح پیروز به علاوه ۴۰ % وجوه ارسالی

عکس‌ها به آدرس: تهران، خیابان گاندی، نبش کوچه چهارم، مرکز خرید گاندی، طبقه دوم، کافه شوکا کدپستی: ۱۵۱۷۷۳۸۷۷۷ تحویل و یا ارسال شود.
شماره تماس: ۸۸۷۹۲۰۳۶-۰۲۱