گزارش اردوی عکاسی بندرلنگه و کنگ

4

اردوی عکاسی به بندرلنگه و کنگ طی دو روز با حضور بیست و پنج عکاس در این دو شهرستان برگزار شد.

در طی برگزاری این اردو عکاسان با حضور در  خانه‌ی تاریخی فکری، خانه‌ی شیخ خالدی، خانه‌ی حاج ابراهیمی‌قاسمی‌در بندرکنگ به ثبت زندگی و سبک معماری اصیل و ارزشمند این منطقه از هرمزگان پرداختند.

در ادامه‌ی کارگاه لنج‌سازی در بندر بستانه و نیز ساحل صدف بندرلنگه میزبان عکاسان استان بود.

پس از آن عکاسان با حضور در بازار قدیم بندرلنگه، بافت تاریخی معماری بندرکنگ، پنج برکه و کارگاه لنج‌سازی در بندرکنگ به ثبت سنت‌ها و فرهنگ اصیل این شهر پرداختند.

در ادامه برنامه‌های این اردو، دو ورکشاپ عکاسی با حضور عکاسان شرکت‌کننده در اردو و نیز عکاسان بندرلنگه و کنگ در سالن مجتمع فرهنگی هنری بندرلنگه برگزار شد.

لازم است از زحمات آقایان عقیل کاظمی، محمود راهبر و میرزا اسماعیل ذاکری و همیاری مدیریت بانک تجارت استان هرمزگان و اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی‌بندرلنگه کمال قدردانی و تشکر شود که در برگزاری این اردو یاری‌گر انجمن بودند.

عکاسان شرکت‌کننده در این اردو عبارتند از : کوروش صداقت، سمیه شاکری‌نسب، مهرزاد محمدی‌پور، احمد بازماندگان، حسام الدین انصاریان، رضا فتحی‌مقدم، ماجد مستوری، امیر غنی‌زاده، موسا بلبله، آزاده حسین‌زاده، امید علیزاده، محمود راهبر،‌هادی کریمی، امید محبی، حسین پیغامی، غلامرضا رحیمی، اسحاق ملایی، بهنام افسر، مریم رفیعی، صمد صابری، مهسا پروین، معصومه مرادی، فرشید دریانوس، آرش حسین‌پور، احمد آبمال، میرزا‌ اسماعیل ذاکری

4 دیدگاه

  1. تا لنگه اومدین، قدم رنجه می فرمودین بستک هم تشریف میووردین …
    منتظر حضور سبز و موثر شما در بستک هستیم !

  2. سلام تشکرمیکنم از استاد محترم آقای ذاکری.. اگه ممکنه تویه وبلاگتون راجب عکس و عکاسی صحبت کنید.متشکر

Comments are closed.