برگزیده‌گان ششمین جشنواره ملی عکس اردی‌بهشت هرمزگان

0

ششمین جشنواره ملی عکس اردی‌بهشت هرمزگان طی مراسمی‌بیست ونهم اردیبهشت ماه در فرهنگ‌سرای طوبی بندرعباس با معرفی برگزیده‌گان خود در بخش‌های آزاد و نگاهی دیگر پایان یافت.
بر اساس نظر هیات داوران این جشنواره در بخش آزاد مسعود رضایی از اهواز جایزه‌ی مقام اول به مبلغ ۱۰میلیون ریال و تندیس جشنواره ، محمد حمیدی از ارومیه جایزه‌ی مقام دوم به مبلغ ۸میلیون ریال و تندیس جشنواره، فرزانه کلانتری از زنجان جایزه‌ی مقام سوم به مبلغ ۶ میلیون ریال و تندیس جشنواره را دریافت نمودند. در این بخش هیات داوران آقایان یاسر مهربانی از نیشابور، محمدباقر عسکرپور از اهواز، سیدعلی‌هاشمی‌ از بندرعباس، سعید عامری از تهران را شایسته‌ی تقدیر دانست.
در بخش نگاهی دیگر شادی‌آفرین آرش از مشهد جایزه‌ی مقام اول به مبلغ ۱۰میلیون ریال و تندیس جشنواره ، مریم فَرساد از قزوین جایزه‌ی مقام دوم به مبلغ ۸میلیون ریال و تندیس جشنواره، ‌هادی دهقانپور از سبزوار جایزه‌ی مقام سوم به مبلغ ۶ میلیون ریال و تندیس جشنواره را کسب نموده و خانم تُکتَم اِستیلایی از نیشابور لوح تقدیر این بخش را دریافت نمودند.
داوری ششمین دوره جشنواره‌ ملی عکس اردیبهشت هرمزگان را اسماعیل عباسی، دکتر محمد ستاری، مهدی وثوق‌نیا ، کیارنگ علایی و حسن بردال را بر عهده داشتند.