گزارش نشست هم‌اندیشی اعضای انجمن

1

hamandishi (5)

اولین نشست هم‌اندیشی اعضای انجمن عکاسان هرمزگان در سال‌جاری، شامگاه امروز سه‌شنبه ۱۴ مرداد در سالن هنرمندان فرهنگ‌سرای طوبی برگزار شد.

در این جلسه که با حضور جمعی از عکاسان عضو انجمن و اعضای هیات‌مدیره برگزار شد مباحث زیادی موردبحث و بررسی قرار گرفت.

در ابتدا حسن بردال رییس انجمن ضمن خوش‌آمد گویی به حضار، گزارشی از وضعیت فعلی انجمن ارائه کرد و فعالیت‌های انجام‌شده در ۹ ماه گذشته را برشمرد.

وی در ادامه به برخی از موانع و چالش‌های موجود انجمن پرداخت و یکی از عمده‌ترین چالش‌های موجود را طرح بازنگری در شیوه‌ی عضویت انجمن اعلام کرد که بر اساس طرحی تازه، همه‌ی اعضا بر اساس سطح کیفی آثار به عضویت انجمن در بیایند و تمدید عضویت‌ها نیز بر همین اساس باشد.

hamandishi (6)

در ادامه محمد بارکار، حسام‌الدین انصاریان و موسی محتشمی‌راد از اعضای هیات‌مدیره هم به موارد و مشکلات انجمن و عکاسی هرمزگان پرداختند.

ایجاد تغییراتی در شیوه‌ی برگزاری نمایشگاه فصل عکاسی هرمزگان، عدم حضور و مشارکت اعضا در برنامه‌های انجمن و برگزاری برنامه‌های آموزشی با هزینه پایین، برخی از مواردی بود که در این جلسه موردبحث و بررسی قرار گرفت.

مهدی ناظری، امیررضا دهقانی، مهرزاد محمدی‌پور، حسین پیغامی و فرحناز پوراسماعیل‌زاده هم از دیگر حاضرین بودند که با ارائه‌ی نظرات خود، در مباحث این جلسه مشارکت داشتند.

انجمن عکاسان هرمزگان ضمن قدردانی از هنرمندانی که در این جلسه حضور داشتند به اطلاع‌ می‌رساند نشست هم‌اندیشی بعدی اعضای انجمن، اسفندماه سال‌جاری برگزار خواهد شد.

عکس‌ها: کیومرث خوش‌صفت

یک دیدگاه

  1. با تشکر از همه دوستانی که نقشی در برگزاری این نشست را داشتند وگلایه از کسانی که در جلسه حاضر نبودند
    به امید روزی که همه أعضاء نقشی در فعالیت‌های این انجمن دوستانه وخود جوش داشته باشند
    موفق باشید

Comments are closed.