راه‌یابی سمیرا معماری به جشنواره ملی هنرهای تجسمی‌جوانان

1

yafestival

با پایان مهلت ثبت‌نام و ارسال آثار بیست و دومین جشنواره ملی هنرهای تجسمی‌جوانان ۱۵ تا ۲۴ سال، هیئت انتخاب این جشنواره پس از بررسی ۳۵۰۴ اثر رسیده به دبیرخانه، از بین ۶۲۲ هنرمند جوان، هنرمندان نهایی را برای حضور در جشنواره که به‌صورت کارگاهی و عملی برگزار می‌شود، انتخاب کرد.

از بین آثار رسیده به دبیرخانه جشنواره ۹۸۶ اثر عکس است که پس از انتخاب ۳۰ عکاس جوان به مرحله‌ی نهایی جشنواره راه یافتند. سمیرا معماری عکاس جوان عضو انجمن عکاسان هرمزگان نیز در بین راه‌یافتگان به مرحله‌‌ی نهایی جشنواره است. انجمن عکاسان ضمن تبریک به این عکاس جوان، برای ایشان آرزوی موفقیت در مرحله‌ی نهایی جشنواره را دارد.

لازم به ذکر است بیست و دومین جشنواره ملی هنرهای تجسمی‌جوانان در رشته‌های نقاشی، طراحی، نگارگری، پوستر، عکاسی، کاریکاتور، تصویرسازی، خوشنویسی و حجم ویژه‌ی جوانان ۱۵ تا ۲۴ سال نیمه دوم شهریورماه سال جاری برگزار می‌شود. داوری آثار بخش عکس را هنرمندان سرشناس کشور آقایان اسماعیل عباسی، فرهاد سلیمانی و سیف‌اله صمدیان برعهده‌ دارند.

جشنواره ملی هنرهای تجسمی‌جوانان توسط دفتر هنرهای تجسمی‌با همکاری موسسه توسعه هنرهای تجسمی‌معاصر، اداره‌کل فرهنگ و ارشاد اسلامی‌خراسان‌رضوی و ادارات‌کل فرهنگ و ارشاد اسلامی‌استان‌ها برگزار می‌شود.

یک دیدگاه

Comments are closed.