نشان دائمی‌جشنواره اردی بهشت هرمزگان رونمایی شد

0

طی مراسمی‌از پوسترهای و نشان دائمی‌جشنواره اردی بهشت هرمزگان رونمایی شد.در ابن دوره به جز پوستر اصلی جشنواره برای هر یک از بخش‌های مسابقه،شامل عکس،فیلم ،فیلم نامه ،پوستر اختصاصی طراحی شده است.هم چنین در این آیین نشان دائمی‌جشنواره اردی بهشت نیز معرفی شد.

ordibehesht

به گزارش کمیته اطلاع رسانی نهمین جشنواره ملی فیلم و عکس اردیبهشت هرمزگان، حجت الاسلام مرشدی در این مراسم با تقدیر و تشکر از تمامی‌کسانی که برای برگزاری این جشنواره تلاش کرده اند گفت: در آستانه نهمین جشنواره ملی فیلم و عکس اردیبهشت هرمزگان که از ۲۷ تا ۳۱ اردیبهشت در فرهنگسرای طوبی برگزار می‌شود هستیم که امیدوارم پویاتر از سال‌های گذشته این جشنواره برگزار شود.

وی ادامه داد: تعداد شرکت کنندگان در این جشنواره نشان از اقبال و همدلی والای هنرمندان از این جشنواره دارد که توانسته جایگاه خوبی را در میان هنرمندان سراسر کشور بیابد.

مدیر کل فرهنگ و ارشاد هرمزگان،در پایان گفت: یکی از شاخصه‌های نهمین جشنواره اردیبهشت هرمزگان برگزاری این جشنواره به دست هنرمندان هرمزگانی است.

در ادامه این آیین حسام انصاریان دبیر بخش عکس این جشنواره بیان کرد: تا کنون توانستیم با برنامه ریزی‌های دقیق این جشنواره را بر اساس برنامه‌های از قبل تعیین شده به پیش ببریم.

وی افزود: با توجه به استقبال خوب و کم نظیر هنرمندان از این جشنواره امیدوارم بتوانیم نهمین دوره این جشنواره را با استاندارهای ملی و کیفیت بالا برگزار کنیم.

مهرداد امیرزاده دبیر بخش فیلم نهمین جشنواره فیلم و عکس اردیبهشت هرمزگان تصریح کرد: استقبال خوب فیلمسازان و انیماتوریست‌ها همچنین فیلمنامه نویسان از این جشنواره نشان داد که استان هرمزگان میتواند به عنوان یک پایگاه مهم برای حضور و رقابت هنرمندان تبدیل شود.

وی خاطر نشان کرد: کیفیت بالا در برگزاری این جشنواره میتواند جایگاه اردیبهشت هرمزگان را بیش ار پیش در کشور نمایان سازد.

منبع : سایت رسمی‌جشنواره اردیبهشت هرمزگان