سومین دوره است که در جشنواره اردیبهشت شرکت می‌کنم

0

s-ghorbanzadeh

صمد قربان زاده متولد ۱۳۶۳ از ارومیه، کارشناس گرافیک از دانشگاه فردوسی مشهد، مدرس عکاسی در انجمن سینمای جوانان ارومیه است که علاوه بر حضوردر جشنواره‌های متعدد خارجی و داخلی رتبه‌های متعددی را نیز کسب نموده است.

قربان زاده  در حاشیه جشنواره فیلم و عکس اردیبهشت  گفت: از سال ۸۴ کار عکاسی را شروع کرده ام که یک علاقه شخصی بود و از دوران دانشگاه به صورت حرفه ای تر کار عکاسی رادنبال می‌کنم، نمایشگاه‌های انفرادی سال ۸۸ و ۸۹ خانه هنرمندان تهران ،  و همچننین نمایشگاه‌های متعددی انفرادی و جمعی در تهران و مشهد و شیراز و ارومیه و… داشته ام.

وی در ادامه بیان کرد: سبک کاری من در عکاسی فتو مونتاژ است، سبکی  که از قبل بر اساس طرح و ایده قبلی پیش بینی می‌شود و با مونتاژ اجرا می‌شود.

همچنین قربان زاده در خصوص شرکت در جشنواره اردیبهشت  بیان کرد: سومین سال است که در جشنواره اردیبهشت شرکت می‌کنم دوره‌های ششم و هفتم و نهم ،که هر سه دوره آثار من به مرحله نهایی راه پیدا کرده است.

قربان زاده در مورد آثار برگزیده و راه یافته به جشنواره گفت: از نظر من جشنواره امسال می‌توانست خیلی متنوع تر باشد که این باز هم دید داوران و سیاست گذران جشنواره اینگونه بوده است که قابل احترام است.

وی  در خصوص موضوع جشنواره افزود: انسان معاصر را می‌توان از دیدگاه‌های مختلف بررسی کرد، اجتماعی ، سیاسی، فرهنگی، جنبه مثبت ، منفی و تعریف خاصی نمی‌توان ارائه داد و یک موضوع کلی است که جوانب مختلفی را در بر می‌گیرد.

قربان زاده در پایان خاطر نشان کرد: امیدوارم کارهای  در شهرستان‌های دیگر ارائه بشود، از طریق سایت، کتاب،  نمایشگاه در تهران تا این آثار مورد بازدید همگان در کشور باشد.