تولد ۹ سالگی جشنواره فیلم و عکس اردیبهشت

0

آیین افتتاحیه نهمین  جشنواره فیلم و عکس اردیبهشت در بندرعباس

به گزارش روابط عمومی‌انجمن عکاسان هرمزگان: افتتاحیه نهمین جشنواره فیلم وعکس اردیبهشت،  ۲۷ اردیبهشت ماه با حضور مرشدی رییس اداره کل فرهنگ و ارشاد استان، معاون توسعه  استانداری علی علامه زاده، احمد مرادی فرماندار بندرعباس، امیرزاده و جمعی از مسئولین استانی و هنرمندان و هنر دوستان برگزار شد.

در این مراسم مرشدی با اشاره به اینکه  جشنواره اردیبهشت  بعد از گذشت ۹ سال هنوز پویا و پا برجاست گفت: بسیار خرسندیم که این جشنواره امسال در زمان معین خود و با نظم خاصی و به صورت ملی برگزار شد که این از افتخارات این جشنواره و استان است،که جا دارد از تمام عوامل اجرایی و هنرمندان تشکر شود.

در ادامه مراسم مهرداد امیرزاده دبیر بخش فیلم جشنواره اردیبهشت  و حسام الدین انصاریان دبیر بخش عکس جشنواره اردیبهشت در سخنان کوتاهی از تمام دست اندرکاران،هنرمندان و تمام کسانی که در این مدت برای برپایی و تداوم  این جشنواره تلاش کردند قدردانی کردند، همچنین حضور شرکت کنندگانی که از نقاط مختلف کشور برای این جشنواره تشریف آورده اند را خیر مقدم گفتند.

در ادامه برنامه، گروه موسیقی ماراک با هنرمندی محسن آزادبخش به اجرای چند قطعه پرداختند که مورد استقبال مهمانان قرارگرفت.

مسئولین و هنرمندان با حضور در گالری مرحوم گرمساری به طور رسمی‌نمایشگاه  عکس این جشنواره را افتتاح و از آثار جشنواره بازدید بعمل آوردند.

این نمایشگاه از ۲۷ لغایت ۳۱ اردیبشت ماه همه روزه  مورد بازدید علاقه مند است. همچنین در طی این یک هفته برنامه‌های جنبی مختلفی همچون نشست‌ها و کارگاه‌های متعددی دایر است که شرکت در تمام این برنامه‌ها آزاد و رایگان می‌باشد.

G0070794---small[1] G0120836---small[1] G0150844---small[1] _MG_8965---small[1]