از نکات خوب جشنواره اردیبهشت آشنایی هنرمندان با یکدیگر است

0

Sadri

به گزارش روابط عمومی‌انجمن عکاسان هرمزگان، منتخب بخش عکس جشنواره اردیبهشت در حاشیه برگزاری کارگاه‌ها گفت: امسال با یک مجموعه عکس به نام ” طبقه پنجم، واحد شمال غربی ” در این جشنواره حضور داشته ام موضوع ساده ای است و با حضور در جشنواره قصد محک زدن خود را داشتم.

وی در ادامه گفت: بسیاری از عکاسان همیشه به دنبال سوژه هستند اما ما می‌توانیم از نزدیکترین و ساده ترین موضوع‌ها هم عکاسی کنیم و این مسئله خود تاریخ مصور عکاسی را تشکیل می‌دهند.

حسین صدری در خصوص جشنواره فیلم و عکس اردیبهشت گفت: جشنواره اردیبهشت جشنواره خوب و متفاوتی است و از نکات مثبت جشنواره آشنایی هنرمندان با یکدیگر است و عامل رشد و بالا رفتن آگاهی آنان می‌شود.

وی در ادامه بیان کرد: از دوران کودکی در کانون پرورش کودکان فعالیت داشته ام بعد از سال‌ها مربی آن مراکز بودن، کار عکاسی را هم سال‌ها پیش آغاز کردم، برای اولین بار در خاورمیانه آموزش عکاسی برای بچه‌های ۵ تا ۶ را برپا کردیم که دو سال به صورت پی در پی این کار صورت گرفت. در حال حاضر هم در چند مرکز کار تدریس انجام می‌دهم.

حسین صدری متولد ۱۳۴۸ از تبریز است و در چندین نمایشگاه انفرادی و گروهی در شهرهای تهران و تبریز و کشور ترکیه برپا داشته اند، همچنین مسابقه ای در کشور ترکیه  که به صورت حضوری برگزارمیشد مقام اول را کسب نمودند ونیز مقام‌های مختلفی از جشنواره‌های خارجی و داخلی در کارنامه خود دارند.