پذیرفته‌شدگان دومین جشن عکس هرمزگان

11

 Title

نشست انتخاب آثار دومین جشن عکس هرمزگان ۹ آذرماه با حضور هیات داوران برگزار شد.

در فراخوان این جشن ذکر شده بود که از هر عکاس عضو انجمن، حداقل یک عکس به نمایشگاه راه یابد، اما پس از نمایش آثار با تصمیم دبیرخانه‌ی جشن و هیات داوران، جهت ارتقای سطح کیفی نمایشگاه، این شرط کنار گذاشته شد و آثار بدون محدودیت مورد بررسی قرار گرفت.

هیات انتخاب و داوری آقایان سهیل ارجمند، حسن بردال، موسی بلبله و عبدالحسین رضوانی طی ۷ ساعت پس از بازبینی ۶۴۸ عکس از ۷۵ عکاس، در مجموع ۷۶ عکس از ۴۹ عکاس را جهت حضور در نمایشگاه دومین جشن عکس هرمزگان انتخاب نمودند. در مراسم اختتامیه این جشن که ۳۰ آذرماه برگزار می‌شود به ۳ عکاس برگزیده از بین عکاسان پذیرفته‌شده، کمک‌هزینه برگزاری نمایشگاه عکس انفرادی اهدا خواهد شد.

اسامی‌پذیرفته‌شدگان و تعداد عکس‌های پذیرفته شده به شرح زیر می‌باشد:

امید محبی ۳ / سپیده سالاری ۱ / محمد بشیریان‌زاده ۱ / فریبا آزادی ۱ / زهرا باسره ۱ / احسان شکیبا ۳ / محمد جواد رسا ۲ / یوسف باقری ۳ / فریبا فخرانی ۱ / فرشته کیانی ۱ / فرشید دریانوس ۲ / رضا فتحی‌مقدم ۳ / ساناز ابراهیمی‌۱ / سید علی‌هاشمی‌۱ / ادریس سعیدی ۱ / محمد بارکار ۳ / مرتضی کناری‌زاده ۲ / یوسف حیدری ترکمانی ۲ / مریم عباس‌زاده ۲ / الهام افرون‌تن ۲ / بهنام ذاکری ۲ / حسن اکبرنژاد ۱ / اسحاق پورطرق ۱ / کوروش صداقت ۱ / امیرحسین حیدری ۲ / فاطمه رحیمی‌ایسینی ۱ / احسان رنجبری ۲ / امیر غنی‌زاده ۱ / مهرزاد محمدی‌پور ۳ / میثم بلوری ۱ / حامد‌هاکی ۱ / مجید مستوری ۱ / فرحناز پوراسماعیل‌زاده ۱ / کیان اعتمادی ۲ / مهسا پروین ۱ / امید احمدزاده ۱ / امیر ولی‌زاده ۱ / مرجان قاسمی‌زاده ۲ / شیدا نعیمی‌۱ / معصومه مرادی ۱ / مهدی نهنگ ۲ / احسان رضایی ۱ / روح‌اله بلوچی ۱ / مجید جمشیدی ۱ / حسین پیغامی‌۱ / راضیه رستمی‌۱ / پانته‌آ نقوی ۱ / امیر تاج‌الدینی ۱ / سمیرا پورکهندلی ۳

دومین جشن عکس هرمزگان توسط انجمن عکاسان هرمزگان از ۲۳ تا ۳۰ آذرماه در بندرعباس برگزار می‌شود. در این برنامه علاوه بر نمایشگاه منتخب عکس‌های اعضای انجمن، گرامی‌داشت عبدالحمید سعیدیان عکاس پیشکسوت هرمزگانی، نشست‌های مروری بر آثار ۱۲ عکاس از خوزستان، بوشهر و سیستان و بلوچستان و نیز نشست‌‌های مروری بر آثار ۳عکاس هرمزگانی هم برگزار می‌شود.

11 دیدگاه

 1. با احترام و سلام!
  اززحمات و ایجاد انگیزه در علاقمندان عکاسی سپاسگذارم! با آرزوی سلامتی نیک بختی و دلی شاد برای تمامی‌دوستان!

 2. چه کشکی چه جشنی در فراخان یک حرف میزنید و …کاش برای همه انگیزه بودید واین جشن برای همه جشن بود کار کردتان هنرمندانه نبود حرف مرد دو تا نمیشود خاصه هنرمند هم باشد البته سطح انجمنتان اینطور اقتضا میکند

  • ذوست عزیز ناشناس
   آن موردی که در فراخوان پیش‌بینی شده بود با هدف حضور همه‌ی عکاسان عضو در این نمایشگاه بود. اما با بررسی آثار دبیرخانه و هیات داوران به نتیجه رسید که برای بالا بردن سطح کیفی آثار، بر خلاف فراخوان این تصمیم را بگیرد.
   انشاءالله در سال آینده پذیرای آثار خوبتان هستیم.
   موفق باشید

 3. با تشکر از زحمات دوستان محترم
  رقابتی شدن جشنواره باعث می شود که دوستان تلاش بیشتری کنند و انگیزه بهتری ایجاد می شود از این تصمیم درست و به جا ممنونم
  انشاء الله سالم و تندرست باشید

 4. سلام بر دوست عزیز و گرامی ناشناس
  ای کاش به جای حاشیه‌سازی و سم‌پاشی بر علیه دوستانی که بدون داشتن توقع دریافت هیچ‌گونه مزد و پاداشی و فقط بخاطر عشق و علاقه به عکاسی شبانه روز در خدمت این هنر والا مجدانه تلاش بی‌دریغی می‌کنند و جهت ارتقاء دانش عکاسی و کیفیت مطلوب آن در استان مطالعه و برنامه‌ریزی دقیق سرلوحه اهدافشان است
  به خود می‌آمدید و با اندکی انصاف یک‌طرفه قضاوت نمی‌کردید و به‌جای تفرقه‌افکنی و تشویش اذهان عمومی دانش عکاسی و کیفیت آثارتان را بالا می بردید و زحمتکشان انجمن عکاسان را بیهوده مقصر نمی‌شناختید. دوست عزیز به خود بیایید و اطرافتان را خوب ببینید اگر خوب دقت کنید دیگران را خواهید دید که با مطالعه و پشتکار در این هنر از شما جلو زده و سبقت گرفته‌اند پس بهتر آن است همیشه با دست پر به میدان رقابت پا بگذارید. چون اگر جز این باشد در میان انبوهی از نام‌های بزرگ محو می‌شوید.

 5. به نظر من انتخاب کردن از بین عکسهای ارسالی کار بسیار بجایی بودگر چه تعدادی از دوستان ناراضی یودند اما بطور کل حرکت خوبی جهت بالا بردن سطح کیفی نمایشگاه میباشدگر چه اینجانب نیز جز کسانی هستم که عکسم انتخاب نشده است ولی صمیمانه از تمام کسانی که به نحوی دست اندر کار این جشن هستند تشکر کنم .موفق باشید.

  • به نظر من انتخاب کردن از بین عکسهای ارسالی کار بسیار بجایی بودگر چه تعدادی از دوستان ناراضی یودند اما بطور کل حرکت خوبی جهت بالا بردن سطح کیفی نمایشگاه میباشدگر چه اینجانب نیز جز کسانی هستم که عکسم انتخاب نشده است ولی صمیمانه از تمام کسانی که به نحوی دست اندر کار این جشن هستند تشکر کنم .موفق باشید.

 6. با سلام و درود
  ضمن عرض خسته نباشید و خدا قوت به شما دوستان و همه دست اندرکاران و داوران محترم و هیئت اجرایی، باعث افتخاره که اینجانب را در کنار پیشکسوتان و اساتید هنر عکاسی میبینم انشا الله برگزاری چنین جشنواره‌هایی باعث سطح ارتقاء کیفی و ایجاد انگیزه در بین تمامی‌عکاسان عزیز شود
  با تشکر

 7. با عرض سلام و خسته نباشید.
  خواستم به دوستان عزیزم بگم ،کمی‌علاقه و صدها بار تلاش بیشتر حتم دارم سال دیگه نام
  شما رو در این لیست خواهد داشت.موفق باشید.

Comments are closed.