نمایشگاه گروهی «فصلی نو» در لارستان

0
poster.lar
نمایشگاه گروهی عکس ” فصلی نو ” از آثار عکاسان خطه لارستان استان فارس در نگارخانه‌ی سبز اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی‌این شهرستان برگزار می‌شود.

در این نمایشگاه ۷۰ قطعه عکس رنگی و سیاه سفید در اندازه ۳۰ در ۴۰ سانتی‌متر با موضوع اماکن تاریخی و گردشگری شهرستان لارستان و شهرهای همجوار به نمایش گذاشته می‌شود.

اسامی‌صاحبان اثر در این نمایشگاه به این ترتیب معرفی شده است:

اسماعیل حق‌پرست، حسین بامداد، سعیده آرین، مهدی ابراری، حبیب آسوده، سیدهادی عبدالرحیم‌زاده، حبیب‌الله نوروزپور، مسعود جعفری نژادان، امیر قیومی، کوکب کاکلی، ساجده کاظمی‌لاری، فضیلت اسلام‌زاده، یسنا یزدان‌پناه، راحله رهسپاری ، زینب غنیمت ، مه‌جبین محرابی، زینب قبادی و سکینه نیک‌منش.

بامداد از عکاسان حاضر در این نمایشگاه، هدف از برپایی این نمایشگاه را ارائه فعالیت یک ساله این عکاسان بیان کرد و گفت: با برپایی این چنین نمایشگاه‌هایی مسئولین و مردم شهرستان می‌توانند به وجود پتانسیل بالای هنرمندان شهرستان پی ببرند و به گرایش به این‌گونه رشته‌ها و جذب هنرمندان کمک می‌کند.

این نمایشگاه، عصر روز شنبه ۶ مهرماه سال جاری گشایش یافته و تا پایان روز جمعه ۱۲ مهر همه روزه از ساعت ۹ تا ۱۱ و ۱۷ تا ۲۲ پذیرای علاقه‌مندان می‌باشد.

نگارخانه‌ی سبز در شهرستان لارستان، انتهای بلوار اصلی، اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی‌واقع شده است.