مسابقه عکس رایگان اسمیت سونیان ۲۰۱۳

0

یازدهمین دوره جشنواره عکس اسمیت سونیان در ۵ بخش برگزار می‌گردد. این جشنواره معتبر در دوره‌های پیشین عکاسان بسیاری را به عالم هنر معرفی نموده است.

 

Smithsonian-iranphotoclub-picu-ir-2013

 

بخش‌ها  :
تجربه آمریکایی
دنیای طبیعت
مردم
مسافرت
عکس‌های ادیت شده

 

هزینه شرکت در مسابقه: مجانی

محدودیت شرکت کنندگان:تمام عکاسانی که بالای ۱۸ سال هستند در تمام دنیا.

عکس‌های قبل ازسال  ۲۰۱۱ پذیرفته نمی‌شوند.

 

Smithsonian-iranphotoclub-picu3-2013
فرمت عکس‌ها :حداکثر سایز ۵ مگابایت در فرمت JPG باشد. عکس‌ها بر روی کامپیوتر با تفکیک پذیری ۷۲ dpiمورد قضاوت قرار خواهد گرفت. حدودا ضلع بزرگ تصاویر حدود ۲۰۰۰ پیکسل باشد کافیست.لطفاَ نسخه‌های با تفکیک پذیری بالا را نزد خود نگاه دارید. اگر به مراحل  نهایی مسابقه راه پیدا کنید نیاز مند  نسخه ای با تفکیک پذیری بالا با فرمت حداقل ۳۰۰dpiدر ۳۰۰۰ pixels خواهید بود.

 

طبق توافقات انجام شده بین کلوپ عکس ایران با جشنواره , لطفا درهنگام ثبت نام علاوه بر نام کاملتان عنوان IranPhotoClub را در فرم در ثبت نام درج نمایید.  جشنواره‌ها توجه ویژه ای به اعضای کلوپ‌های عکاسی دارند.

 

Smithsonian-iranphotoclub-picu2-2013
تعداد عکس‌های ارسالی :  برای هر بخش نباید بیش از ۷ عدد باشد، بدین صورت تعداد کل عکس‌های ارسالی برای شرکت در مسابقه ۳۵ عدد است که به صورت آنلاین از طریق وب سایت دریافت خواهد شد.

ضمناَ امسال ما به دنبال برجسته سازی عکس‌های منتخب گرفته شده با دستگاه‌های موبایل هستیم. بنابرین اگر این کار شما شامل یکی از بخش‌های ذکر شده باشد،ما را از اینکه از دستگاه موبایل یا تبلت استفاده کرده اید مطلع سازید تا بتوانید شگفتی‌های عکاسی این نسل جدید را به ما نشان دهید.

 

Smithsonian-iranphotoclub-picu1-2013
کپی رایت شما در قبال عکس‌هایتان محفوظ خواهد بود و شما این حق را  به شکل جهانی و مادام العمر و بدون انحصار به موسسه اسمیتسونیان می‌دهید که عکسهای شما را چه به صورت کلی و چه در جزئیات ،پخش،باز تولید،ساخت مشتقات از عکس در هرکدام از رسانه‌های موجود یا رسانه‌هایی که در آینده ساخته می‌شوند برای مصارف آموزشی- عمومی-تشویقی-نمایشگاهی-آرشیوی-تحقیقی وتمام استانداردهایی که شرکت ارئه می‌کند با اسم پدیدآورنده عکس  نمایش دهد.

 

آخرین مهلت ارسال: پایان آبانماه ۱۳۹۳ می‌باشد.

 

آدرس وبسایت برای ارسال آثار :

 

جوایز: جایزه اصلی ۲۵۰۰ دلار

برندگان هر بخش ۵۰۰دلار
انتخاب مخاطبین ۵۰۰ دلار
موبایل: عکس‌های گرفته شده توسط توسط موبایل در هر کدام  بخش‌ها ۵۰۰ دلار
اسمیت سونیان ۶۰ نفر از فینالیست نهایی را دربهار سال ۹۴ اعلام می‌کند.

 

منبع: کلوپ عکس ایران