نشست هم اندیشی عکاسان در قشم

0

مسوول واحد سمعی و بصری روابط عمومی سازمان منطقه آزاد قشم از برگزاری اولین نشست هم اندیشی عکاسان حرفه ای و هنرجویان عکاسی در این جزیره خبر داد.

 براساس این گزارش ، احمد بازماندگان قشمی گفت: این نشست یک روزه با برگزاری کلاس آموزشی شناخت دوربین عکاسی دیجیتال در بیست و یکم شهریور ماه جاری با حضور رئیس انجمن عکاسان هرمزگان و با همکاری مدیریت ویژه فرهنگ و ارشاد اسلامی قشم در این منطقه برگزار می شود.

وی افزود: تاسیس انجمن عکاسان خلیج فارس وایجاد ارتباط، هماهنگی و همکاری بین هنرمندان، ترویج و اعتلای عکاسی، تلاش برای کارآمدی هر چه بیشتر عکاسان جهت ارتقا و آگاهی و  کمک به معرفی و توانمندی‌های هنرمندان این حرفه از اهداف مهم این نشست می باشد.
به گفته مسوول واحد سمعی و بصری روابط عمومی سازمان منطقه آزاد قشم، دعوت از هنرمندان و هنرجویان عکاسی سطح جزیره قشم برای شرکت در این نشست آغاز شده و  انجمن عکاسان خلیج فارس در این نشست به عنوان یک انجمن ملی و بین المللی معرفی خواهد شد.
وی از دکتر محمد شریف رنجبر با ۱۲ سال سابقه عکاسی و فیلمبرداری زیر آب، مدرس غواصی و عضو هیئت مدیره، آرش حمیدی رئیس کلوپ عکس ایران و مدرس عکاسی  روابط بین الملل، امید علیزاده عکاس و فیلمبردار زیر آب و مدرس غواصی، مسلم بختیاری با ۲۰ سال سابقه عکاسی با مدرک تحصیلی عکاسی از کشور انگلستان، عکاس آتلیه و مدرس عکاسی و عضو هیئت مدیره، پدرام رستگار مدرس غواصی و عکاس زیر آب، عضو هیئت مدیره و احمد بازماندگان قشمی با ۲۰ سال سابقه عکاسی به عنوان موسس انجمن عکاسان خلیج فارس شرکت کننده در این همایش یک روزه نام برد.
بنا به این گزارش، اولین نشست  هم اندیشی عکاسان حرفه ای و هنرجویان عکاسی روز ۲۱ شهریور ماه مصادف با “سالروز سینما” در محل اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی سازمان منطقه آزاد قشم برگزار می شود.

منبع خبر +