سطح کیفی بخش عکس جشنواره اردیبهشت افزایش چشمگیری داشته است

0

قائم مقام و مشاور عالی استاندار هرمزگان گفت: سطح کیفی بخش عکس هفتمین جشنواره ملی فیلم و عکس اردیبهشت هرمزگان افزایش چشمگیری داشته است.

به گزارش کمیته اطلاع رسانی جشنواره اردیبهشت هرمزگان، علی علامه زاده در حاشیه افتتاح نمایشگاه عکس هفتمین جشنواره ملی فیلم و عکس اردیبهشت هرمزگان با اشاره به ” بهبود سطح کیفی بخش عکس این جشنواره ” اظهار داشت: خوشبختانه از بخش عکس جشنواره اردیبهشت نسبت به سالهای گذشته استقبال چشمگیری صورت گرفته و سطح کیفی عکسها نیز افزایش یاقته است. وی در ادامه بر بین المللی شدن جشنواره اردیبهشت تاکید کرد و افزود: یکی از آرزوهای ما رساندن سطح جشنواره اردیبهشت به سطح جشنواره‌های بین المللی است که برای این کار الزاماتی همچون ایجاد امکانات مناسب و توسعه فضاهای برگزاری جشنواره وجود دارد.

مشاور عالی استاندار هرمزگان ادامه داد: برگزاری جشنواره اردیبهشت به صورت بین المللی مستلزم رعایت برخی استانداردها و رفع موانع مختلف در این راه است که ما آمادگی داریم در این راه به اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی‌هرمزگان و انجمنهای هنری استان هرمزگان کمک کنیم. علامه زاده تاکید کرد: باید در یک فضای مردمی، فرهنگی و اجتماعی و به دور از حاشیه‌ها به دنبال برگزاری هرچه بهتر جشنواره اردیبهشت باشیم.

وی همچنین بر تامین امکانات مورد نیاز برگزاری مطلوب تر جشنواره اردیبهشت تاکید کرد و بیان داشت: ما آمادگی داریم به افرادی که تا کنون این جشنواره را با کیفیت خوبی برگزار کرده اند، کمکهای خوبی را انجام دهیم.